Price: HK$109.00
| Material | ABS |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Cable Feature | Detachable |
| Noise Cancelling | Active Noise Cancellation |
| SKU | se260411143952900668518 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.