Author: c***8
Date:
Review: Works great Good for school and job
顏色: 紫色
Price: HK$602.96
Original Price: HK$694.00
| Material | Rubber |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260314182321516944343 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 6691326 people said the quality is very good!
Author: c***8
Date:
Review: Works great Good for school and job
顏色: 紫色
Author: J***u
Date:
Review: Produto muito bom, agora vai dar pra estudar e fazer meus projetos
顏色: 紫色
Author: m***z
Date:
Review: Está súper bonita, de buena calidad el color me encantó y sus accesorios más me gusto mucho q que viene con el teclado, funda y funciona súper genial
顏色: 紫色
Author: n***n
Date:
Review: Um mês e meu pedido não chegou! O rastreio não atualiza mais, ninguém sabe responder onde o pedido esta localizado, enfim simplesmente sumiu ou nunca existiu.
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.