Author: a***n
Date:
Review: شكله حلو زي الصوره لطيف
顏色: 黑色
Price: HK$700.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Features | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se2405078856705466 |
Author: a***n
Date:
Review: شكله حلو زي الصوره لطيف
顏色: 黑色
Author: r***n
Date:
Review: Thank you I am very satisfied. You can definitely buy this product. Love this product and it's very good quality. I would recommend it to anybody. Very good service and also very good delivery. 😍😍😍💓💓💓.
顏色: 藍色
Author: l***5
Date:
Review: Overall, the Qetupa tablet offers good value for its price - Performance: 5/5 - Display Quality: 4/5 - Battery Life: 4/5 - Camera Quality: 5/5 - Value for Money: 5/5
顏色: 藍色
Author: m***2
Date:
Review: mmmmm this is lovely 🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤❤❤❤❤
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.