Author: t***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great
顏色: 紫色
Price: HK$566.00
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251030646841641474 |
Author: t***1
Date:
Review: Great
顏色: 紫色
Author: l***8
Date:
Review: beatifulll , ,, ,👍👍👍👍👍👍👍 topppp banget
顏色: 紫色
Author: 2***9
Date:
Review: Love it love it 😍 🥰
顏色: 藍色
Author: t***e
Date:
Review: beautiful phone thank you
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.