Author: o***0
Date:
Review: OMG l love it so much....l had doubts that it would be small but no it's perfect and I'm even thinking of buying one fory younger brother 🥰🎀❤️🩹
顏色: 淺藍色
Price: HK$503.92
Original Price: HK$574.00
| Material | Rubber |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Mauve Purple |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260318205574160895977 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 4670390 people said the quality is very good!
Author: o***0
Date:
Review: OMG l love it so much....l had doubts that it would be small but no it's perfect and I'm even thinking of buying one fory younger brother 🥰🎀❤️🩹
顏色: 淺藍色
Author: s***a
Date:
Review: Very good more than wat I expected
顏色: 橘色
Author: 8***1
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 淺藍色
Author: s***3
Date:
Review: 看YouTube還不錯
顏色: 淡紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.