Author: y***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西很好不錯迅速快捷我給你一個讚
顏色: 紫色
Price: HK$331.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | None |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041720395366336 |
Author: y***9
Date:
Review: 東西很好不錯迅速快捷我給你一個讚
顏色: 紫色
Author: a***3
Date:
Review: satisfying and happy with the purchase and I would recommend to my friends
顏色: 紫色
Author: n***o
Date:
Review: im soooo happy. my girl is thrilled. Thanks Shein
顏色: 紫色
Author: r***x
Date:
Review: I'm very happy, it operates well, easy to use especially for kids with games that are best for kida
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.