Author: r***c
Date:
Review: very useful for kids and perfect for my baby 💖
顏色: 粉色
Price: HK$322.99
Original Price: HK$346.00
| Material | Aluminum |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android 15 |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251228155896689032043 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 4504221 people said the quality is very good!
Author: r***c
Date:
Review: very useful for kids and perfect for my baby 💖
顏色: 粉色
Author: f***t
Date:
Review: الثابتة حجمه مناسب لكن ما انصح فيه جدا بطيء الشاشة كويسة التصوير كويس لكن السرعة سيئة جدا
顏色: 紫色
Author: 9***1
Date:
Review: I liked it and I hope my son will love it too
顏色: 藍色
Author: n***4
Date:
Review: Simply the best for kids it has all apps for kids🤗
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.