Author: e***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色很好看,但沒有支援中文故已申請退貨
顏色: 藍色
Price: HK$582.00
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa A523 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25060535594933318 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 2271227 people said the quality is very good!
Author: e***8
Date:
Review: 顏色很好看,但沒有支援中文故已申請退貨
顏色: 藍色
Author: H***h
Date:
Review: حلووووووووووو و الحجم ممتاااااااااااااااااااز
顏色: 銀色
Author: s***k
Date:
Review: Thank you for my gift, really it is very good quality, my kids like it so much.!!!
顏色: 藍色
Author: 9***7
Date:
Review: very good Quality
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.