Author: t***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good but no charger adapter
顏色: 黃色
| Material | Rubber |
| Features | Supports USB OTG |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260109174207643735775 |
Author: t***l
Date:
Review: very good but no charger adapter
顏色: 黃色
Author: ا***م
Date:
Review: جيد وحلو ومناسب للاطفال
顏色: 黃色
Author: g***z
Date:
Review: Excelenteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 黃色
Author: 5***1
Date:
Review: Bonito lo recomiendo 10 de 10 súper bonito y muy funcional
顏色: 黃色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.