Author: a***2
Date:
Review: Great product must buy
顏色: 紫色
Price: HK$502.90
Original Price: HK$572.00
| Material | Rubber |
| Model | Qetupa M9-4 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Purple |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260319144324202131471 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 5682038 people said the quality is very good!
Author: a***2
Date:
Review: Great product must buy
顏色: 紫色
Author: m***e
Date:
Review: I'm very impressed.it works well and the features are exactly as described.
顏色: 紫色
Author: g***i
Date:
Review: The tablet is great, perfect,the pen is impractical, you can't write with it, it's too thick. But the tablet is absolutely perfect
顏色: 銀色
Author: k***7
Date:
Review: Honestly so impressed with this! Looks exactly like the pics and fits really well. Definitely worth it.
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.