Author: l***5
Date:
Review: good item to buy
顏色: 灰色
Price: HK$802.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.5" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2404119794953036 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: 聯想是一家成立於中國的全球科技公司,業務遍及 180 個市場。 著眼全球發展,聯想在業界建立了多元化的企業文化和運營模式,服務全球超過10億用戶。 作為科技行業值得信賴的全球領導者,聯想幫助客戶掌握明天的技術並改變今天的世界。
Quality: 1043827 people said the quality is very good!
Author: l***5
Date:
Review: good item to buy
顏色: 灰色
Author: l***9
Date:
Review: GOOD ITEM WILL ORDER AGAIN
顏色: 灰色
Author: S***e
Date:
Review: Worth to buy, the product is to perfect and the screen is big
顏色: 灰色
Author: l***9
Date:
Review: GOOD ITEM WILL ORDER AGAIN
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.