Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: لسه تحت التجربه شكرا شي ان
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$32.48
Original Price: HK$44.74
| Material | Copper |
| Color | Black |
| Cable Length | Below 1.8m |
| Cables Type | 3.5mm Cable |
| Certification | CE |
| Interface | 3.5mm to Lightning |
| Type | Others |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | Lightning |
| Connector Polarity | Male-to-Male |
| SKU | se260114133979723371892 |
Brand Name: REMAX
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/REMAX-sc-0141846442.html
Quality: 6526748 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: لسه تحت التجربه شكرا شي ان
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.