Author: 柑***茶
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 保濕控油: 賣家商品眾多,價格也很合理、物品的質感也很好,值得推薦的好買家,一定會再回購 香味: 無
顏色: 10 Pcs
尺寸: 均碼
Price: HK$60.00
| Texture | Liquid |
| Color | 10 PCs |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Sensitive |
| Benefits | Non-Acnegenic |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 3.4 cm |
| 寬度 | 13.2 cm |
| 長度 | 18 cm |
| SKU | sb2402130286738938 |
Brand Name: RNW
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/RNW-sc-014485232.html
Quality: 7812052 people said the quality is very good!
Author: 柑***茶
Date:
Review: 保濕控油: 賣家商品眾多,價格也很合理、物品的質感也很好,值得推薦的好買家,一定會再回購 香味: 無
顏色: 10 Pcs
尺寸: 均碼
Author: h***6
Date:
Review: 敷感清爽舒適,保濕效果佳,使用後肌膚水嫩透亮。
顏色: 10 Pcs
尺寸: 均碼
Author: w***w
Date:
Review: 保濕控油: 算是保濕型的。早上起床覺得皮膚有被滋潤過 包裝與外觀: 完整 香味: 無香味
顏色: 10 Pcs
尺寸: 均碼
Author: y***3
Date:
Review: 保濕控油: 很讚很好用會再回購 包裝與外觀: 一整個很喜歡而且很多套
顏色: 10 Pcs
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.