Author: g***3
Date:
Review: love everything shein. thank you for these wonderful products!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$70.20
Original Price: HK$78.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Western |
| Festivals | Christmas |
| 高度 | 13 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 12.5 cm |
| SKU | sb2401174109410569 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 7208084 people said the quality is very good!
Author: g***3
Date:
Review: love everything shein. thank you for these wonderful products!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: A***h
Date:
Review: Barang sudah sampai dan dalam kondisi yang bagus tidak ada kerusakan Terima kasih seller Murah harga diskon tapi tidak murahan 🤣 kualitas ok sesuai harga lumayan muat mrn agak banyak Barang
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: m***8
Date:
Review: Cute highly recommended highly recommended
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: m***e
Date:
Review: wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.