Author: N***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love love love love love love love love
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$32.00
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2411082236513851 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 9329009 people said the quality is very good!
Author: N***e
Date:
Review: Love love love love love love love love
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: r***0
Date:
Review: لم استخدمه الى الان
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: f***7
Date:
Review: とても良い!ゲルパッドは乾きやすいから注意
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: y***4
Date:
Review: bineen😍☺️☺️🥰🥰🤑🤑🥰🥰🤑🥰🤑🥰🤑🥰🤑🥰🤑🍗🤑🤑🍗🤑🍗🤑
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.