Author: e***元
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ♥️♥️♥️♥️♥️♥️🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰👍👍👍👍👍👍👍👍😁😁😁😁😁😁😁😁😁
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$26.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 26 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2310250959870948 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 890527 people said the quality is very good!
Author: e***元
Date:
Review: ♥️♥️♥️♥️♥️♥️🫰🫰🫰🫰🫰🫰🫰👍👍👍👍👍👍👍👍😁😁😁😁😁😁😁😁😁
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***n
Date:
Review: Very nice and useful
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: a***a
Date:
Review: عجيب عجيب عجيب 🤩🤩🤩
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: m***s
Date:
Review: Fast delivery. Item is exactly pictured. Haven't tried it yet.
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.