Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: veryyyyyyyyy goooooooooood
顏色: 灰色
Price: HK$812.00
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Color | Grey |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se2409030980090447 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 2084687 people said the quality is very good!
Author: z***e
Date:
Review: veryyyyyyyyy goooooooooood
顏色: 灰色
Author: s***i
Date:
Review: Nice
顏色: 灰色
Author: s***2
Date:
Review: Good. I like and function are all Ok.
顏色: 灰色
Author: g***5
Date:
Review: It is great to use.
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.