Price: HK$2,897.06
Original Price: HK$19,567.42
| Model | Apple MacBook Air 13.3 Inch (2020) |
| Color | Grey |
| Screen Size Range | 11.9" & Under |
| Screen Size | 13.3" |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| CPU Family | Apple M |
| GPU Memory | 8GB |
| Memory Type | Others |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25082722292555542 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9916384 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.