| Condition | Refurbished |
| Brand | MSI |
| Screen Size Range | 17" & Above |
| Screen Size | 18.0" |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| CPU Family | Core i9 |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | 12GB |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260514010528361340726 |
Brand Name: MSI
Quality: 4751443 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.