Author: H***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ممتاززززززززززززز ويجي عليه قطعة حماية ينشال وينحط وشكله قوي
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Price: HK$52.67
Original Price: HK$54.00
| Composition | 100% Metal |
| Material | Aluminum Alloy |
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Color | Rose Gold |
| Type | Safety Razor |
| 長度 | 122 cm |
| 寬度 | 5.2 cm |
| 高度 | 2.8 cm |
| SKU | sb2406158358438384 |
Author: H***a
Date:
Review: ممتاززززززززززززز ويجي عليه قطعة حماية ينشال وينحط وشكله قوي
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: 2***1
Date:
Review: مكياجاتهم تجنن دائما استخدم منهم واطلبهم لزبوناتي
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: a***a
Date:
Review: حلو تجبني وخذيت مره تانيه
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: H***d
Date:
Review: حده كواليتي قووويي انصح فيها اخذتها لامي وعجبتها مجربتنها من قبل 👌🏼👌🏼
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.