Author: f***k
Date:
Review: المنتج وصل بسرعة وبحالة ممتازة، الجودة رائعة مقارنة بالسعر. التصميم عملي، وواضح إنه مصنوع بشكل جيد. أنصح به و شكرًا و عفوًا
顏色: 白色
Price: HK$62.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 40W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq25021833277960097 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 6215666 people said the quality is very good!
Author: f***k
Date:
Review: المنتج وصل بسرعة وبحالة ممتازة، الجودة رائعة مقارنة بالسعر. التصميم عملي، وواضح إنه مصنوع بشكل جيد. أنصح به و شكرًا و عفوًا
顏色: 白色
Author: m***-
Date:
Review: love the quality it looks so good i like it
顏色: 白色
Author: c***n
Date:
Review: great quality great value
顏色: 白色
Author: N***b
Date:
Review: soooo beautifllllll❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.