Author: h***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: like very very nice
顏色: 白色
Price: HK$86.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051982710502969 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 488304 people said the quality is very good!
Author: h***6
Date:
Review: like very very nice
顏色: 白色
Author: i***1
Date:
Review: جميل جداً و النوعية روعة
顏色: 白色
Author: a***n
Date:
Review: انا اعمل وسيطة شي ان كل البضاعة مرتبة وفخمة ❤️❤️❤️
顏色: 白色
Author: m***6
Date:
Review: Very good quality for low beam
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.