Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encantoooooooo Super hermosoooooo
Price: HK$144.00
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Socket Type | H4 |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq251209101111111926 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 8082547 people said the quality is very good!
Author: l***6
Date:
Review: Me encantoooooooo Super hermosoooooo
Author: z***3
Date:
Review: wowwwww its so perfectt
Author: g***a
Date:
Review: ❤️❤️❤️🥰🥰🥰❤️🔥❤️🔥🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Author: s***d
Date:
Review: Hubby is very pleased
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.