Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it and they came in time
顏色: 白色
Price: HK$56.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260116162058830044973 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 3556191 people said the quality is very good!
Author: s***3
Date:
Review: I love it and they came in time
顏色: 白色
Author: p***0
Date:
Review: Don’t work very unhappy
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.