Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and cery beautiful
顏色: 粉色
Price: HK$429.12
Original Price: HK$444.00
| Color | Midnight Black |
| RAM | 2G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | SERVO |
| Model | Servo S16 Mini |
| Network | 2G |
| Screen Size | 4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 10 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 2MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 452 x 960 |
| Video Capture Resolution | None |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580M |
| SKU | sw25011344477737395 |
Brand Name: SERVO
Quality: 1377326 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: Very nice and cery beautiful
顏色: 粉色
Author: z***7
Date:
Review: كثيييييييئيييير حلوووووووووووووووو
顏色: 黑色
Author: D***0
Date:
Review: Very good quality same as the pictute
顏色: 粉色
Author: c***z
Date:
Review: I love it it's so perfecttt
顏色: 午夜黑
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.