Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西比實際上的髮量較少,尾部的感覺也較圖片鬆散
顏色: 黑色
Price: HK$39.61
Original Price: HK$40.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Ponytail |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 70 g |
| 長度 | 25 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| 直徑 | 8 cm |
| SKU | sb2406037297171114 |
Author: b***6
Date:
Review: 東西比實際上的髮量較少,尾部的感覺也較圖片鬆散
顏色: 黑色
Author: z***7
Date:
Review: 收到非常滿意,還不錯
顏色: Dark Brown
Author: t***7
Date:
Review: 佩戴舒适: 很很美
顏色: Dark Brown
Author: y***3
Date:
Review: 易穿戴: 非常的好看,亮眼漂亮
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.