Author: y***e
Date:
Review: Niceeeeeee
顏色: Warm Honey
尺寸: 均碼
Price: HK$39.00
Original Price: HK$49.00
| Color | Maple Syrup |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Contour Cream |
| 高度 | 1.8 cm |
| 長度 | 12.3 cm |
| 淨重 | 3.2 g |
| 寬度 | 1.8 cm |
| SKU | sb25051944610443412 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2699909 people said the quality is very good!
Author: y***e
Date:
Review: Niceeeeeee
顏色: Warm Honey
尺寸: 均碼
Author: a***g
Date:
Review: gooooooooooooooooooooooooooooooooood
顏色: Soft Tan
尺寸: 均碼
Author: E***2
Date:
Review: Wonderful product, love it so much!
顏色: Soft Tan
尺寸: 均碼
Author: 妃***姐
Date:
Review: 顏色很不錯 感覺質地好 很好推開 顏色也不會太重
顏色: Soft Tan
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.