Author: h***l
Date:
Review: wow great combination colors with good materials too...
顏色: Veil
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$39.00
無需為您的英雄顏色分高低.我們為您做了繁重的工作,搭配出我們精心策劃的四重互補色,以獲得無盡的眼睛色彩.無論您是單獨使用還是混合搭配,您都可以對自己的創作充滿信心!
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Serendipity |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Matte |
| Type | Palette |
| 高度 | 3 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 淨重 | 4.2 g |
| 寬度 | 6.3 cm |
| SKU | sb2109015844844282 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6658664 people said the quality is very good!
Author: h***l
Date:
Review: wow great combination colors with good materials too...
顏色: Veil
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: 尚未使用 但產品看起來很漂亮 希望使用起來是好用的
顏色: Serendipity
尺寸: 均碼
Author: k***4
Date:
Review: 上妝效果: 很棒 顏色組合: 不錯 紋理質量: 質量好 暈染: 效果不錯 包裝與外觀: 包裝很嚴實
顏色: Veil
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 已經回購非常多次,cp值超級高,也能無條件退貨,很棒
顏色: Serene
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.