Author: N***e
Date:
Review: Loving it wish a waterproof version comes out
顏色: 黑色
Price: HK$48.00
Original Price: HK$68.00
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Type | Lengthening |
| 高度 | 13.7 cm |
| 長度 | 2.3 cm |
| 淨重 | 8 g |
| 寬度 | 2.3 cm |
| SKU | sb260318184391809542265 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2715146 people said the quality is very good!
Author: N***e
Date:
Review: Loving it wish a waterproof version comes out
顏色: 黑色
Author: h***0
Date:
Review: انتو دايما متميزين كالعاده طبعا 💞💙💞ودايما كل حاجة بجبها من عندكو تحفه وتجنن بجد 💙💞💙 بجد شكرا شي ان💙💞💙💞
顏色: 黑色
Author: S***a
Date:
Review: Same as the picture and quality is outstanding
顏色: 黑色
Author: m***1
Date:
Review: Flakes a bit but works well
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.