Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love the colour and it’s functional to use
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$39.00
Original Price: HK$49.00
one-size
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| 長度 | 2 cm |
| 寬度 | 1.6 cm |
| 高度 | 12 cm |
| 淨重 | 1.2 g |
| SKU | sb25061063310519286 |
Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love the colour and it’s functional to use
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Innnnnn love, is exactly as the photo, looks very good quality, you won’t be disappointed I love it!!!!!!!!!! I will buy more of these ones !!!! I left some photos to share my shopping experience Please like my post, I need points ☺️🍍💃🏻💕
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼 | 2 photo(s)
Author: R***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رووووووووووووووووووعة
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's good true to color and the liner is very easy to glide.
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼 | 3 photo(s)