Author: k***5
Date:
Review: 很棒喔希望畫得好~!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$39.00
| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| Type | Eyeliner Pencil |
| 高度 | 15.3 cm |
| 長度 | 2.6 cm |
| 寬度 | 1.6 cm |
| 淨容量 | 0.5 ml |
| SKU | sb25033168399899296 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6470964 people said the quality is very good!
Author: k***5
Date:
Review: 很棒喔希望畫得好~!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***3
Date:
Review: The The Big Lie was the first to be published we
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***3
Date:
Review: The The Big One was an Yumi
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: d***7
Date:
Review: يجنن روعه ورفيع جدا فيه رسم ممتاز 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.