Author: s***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用便宜,不能買黑色。顏色太深。
顏色: Chocolate
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
| Color | Espresso |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Pencil |
| 高度 | 1.3 cm |
| 長度 | 15 cm |
| 淨重 | 0.02 g |
| 寬度 | 2.6 cm |
| SKU | sb25052217861755181 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 9731331 people said the quality is very good!
Author: s***y
Date:
Review: 好用便宜,不能買黑色。顏色太深。
顏色: Chocolate
尺寸: 均碼
Author: j***4
Date:
Review: 還沒用過,但是是很細的眉筆應該能畫的比較細節
顏色: Chocolate
尺寸: 均碼
Author: h***4
Date:
Review: 眉毛填補細節超方便的 而且很自然 很推薦
顏色: Taupe
尺寸: 均碼
Author: v***0
Date:
Review: 第一次在這裡買這種產品,希望好用
顏色: Chocolate
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.