Author: x***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還行 髮質很順舒服自然
顏色: 金色
Price: HK$74.65
Original Price: HK$77.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 68 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2408135808836212 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 359234 people said the quality is very good!
Author: x***m
Date:
Review: 還行 髮質很順舒服自然
顏色: 金色
Author: 7***v
Date:
Review: 噢耶太棒車給你喔七七七七七七七那個姑奶奶給他喔不客氣你們有病 CP值高: no 易穿戴: yes 佩戴舒适: no
顏色: 金色
Author: i***2
Date:
Review: 很棒的商品我很喜歡💕
顏色: 金色
Author: a***9
Date:
Review: 好看
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.