Author: z***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻👍🏻good look
顏色: Dark Brown
Price: HK$134.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 74 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2408193295645202 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 3443965 people said the quality is very good!
Author: z***f
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻👍🏻 👍🏻👍🏻👍🏻good look
顏色: Dark Brown
Author: 餘***1
Date:
Review: 假髮很好看,瀏海需要自己剪 佩戴舒适: 好 易穿戴: 好
顏色: Dark Brown
Author: n***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Dark Brown
Author: y***o
Date:
Review: CP值高: 還不錯喔 易穿戴: 要解開裡面的扣子比較好帶 佩戴舒适: 不好整理而已 髮型時尚度: 可唷
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.