Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: انكسر بسرعه
顏色: 橘色
Price: HK$492.85
Original Price: HK$510.00
| Color | Orange |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Sony |
| Model | Soyes A18 Pro |
| Network | 2G |
| Screen Size | 4" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 5MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 854 x 480 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MTK6580 |
| SKU | sw260129165958219700502 |
Brand Name: SOYES
Quality: 2342281 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: انكسر بسرعه
顏色: 橘色
Author: 9***7
Date:
Review: يجيب المرض والسلال والله
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.