Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: niceee .. sjsbjsbsjzjxjxj
顏色: 粉色
Price: HK$814.00
| Color | Black |
| RAM | 2G |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251223135959558125441 |
Brand Name: SOYES
Quality: 7346650 people said the quality is very good!
Author: s***2
Date:
Review: niceee .. sjsbjsbsjzjxjxj
顏色: 粉色
Author: k***1
Date:
Review: 想像より小さい携帯でした。若干老眼なって来ている私には画面見えない🫥 他のレビューにも書いてありましたが充電の減りが早い早い💦 音楽聴くためだけにと思ってましたが音も気持ち割れてる感じします。
顏色: 橘色
Author: あ***な
Date:
Review: WiFi繋げて、ちゃんとスマホでびっくりです。ちょっと読み込み?遅いくらい
顏色: 橘色
Author: p***2
Date:
Review: まじで小さいけど普通に動いてびっくり。ゆーねくとかも観れる。
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.