Author: N***i
Date:
Review: Me encantaría! La calidad es muy buena la receta!!! 🤍 Muy lindo
顏色: 藍色
Price: HK$269.00
| Color | Black |
| Brand | SOYES |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw260309170603391694854 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 8761958 people said the quality is very good!
Author: N***i
Date:
Review: Me encantaría! La calidad es muy buena la receta!!! 🤍 Muy lindo
顏色: 藍色
Author: 5***2
Date:
Review: Muy peque pero tardo en cargarae hasta pense q no servia pero lo cargue es un mini mini
顏色: 黑色
Author: c***o
Date:
Review: Súper útil, tiene todas las funciones de un celular, le compré chip y listo! Viene súper bien empacado y me llegó en una semana
顏色: 黑色
Author: A***o
Date:
Review: Cumple con su funciónalidad el aparato llego en muy buenas condiciones solo el color llego cambiado pero igual es bonito el pedido llego antes de las fechas establecidas para la llegada
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.