Author: g***g
Date:
Review: 東西還可以,跟圖片差不多,算是普通的購物體驗
顏色: Crystal Clear
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$39.00
| Color | Clear |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Eyebrow Pencil |
| 高度 | 1.8 cm |
| 長度 | 12.8 cm |
| 淨重 | 7 g |
| 寬度 | 1.8 cm |
| SKU | sb2412207349823888 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 2267654 people said the quality is very good!
Author: g***g
Date:
Review: 東西還可以,跟圖片差不多,算是普通的購物體驗
顏色: Crystal Clear
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 好好好好好好好好好好好
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***n
Date:
Review: 商品很喜歡,下次會想再回購!
顏色: Crystal Clear
尺寸: 均碼
Author: Z***n
Date:
Review: 好用,讓眉毛跟睫毛都很固定,而且看上去也很自然不奇怪。
顏色: Crystal Clear
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.