Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soft and nice 💯 satisfied
顏色: SNatural
Price: HK$178.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 85 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 55.88 cm |
| SKU | sb2203103253687444 |
Author: 9***6
Date:
Review: Soft and nice 💯 satisfied
顏色: SNatural
Author: o***y
Date:
Review: It is really nice. I'm enjoying it.
顏色: SNatural
Author: 6***7
Date:
Review: very nice and comfortable 👌 😊 I love the hair and style 😍 👌 😎
顏色: SNatural
Author: f***a
Date:
Review: It's beautiful, I love it. it fits perfectly and it does stretch. it's 100% human hair. I'm very happy
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.