Author: h***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me quedó bellísima se ve natural la recomiendo dale me gusta a mi comentario please
顏色: 紅色
Price: HK$132.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2302202299081620 |
Author: h***5
Date:
Review: Me quedó bellísima se ve natural la recomiendo dale me gusta a mi comentario please
顏色: 紅色
Author: a***9
Date:
Review: Value for money: very very Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes Good quality
顏色: 紅色
Author: w***n
Date:
Review: Great quality! Colours are super spot on to pictures. Will be ordering more.
顏色: 紅色
Author: t***1
Date:
Review: very happy with prid
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.