Author: 9***6
Date:
Review: Perfecta buena calidad 😍😍😍😍😍😍😍
顏色: S14/1
Price: HK$232.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Blond |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S27A |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 65 g |
| 長度 | 7.6 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2306275743889477 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 830922 people said the quality is very good!
Author: 9***6
Date:
Review: Perfecta buena calidad 😍😍😍😍😍😍😍
顏色: S14/1
Author: m***6
Date:
Review: Value for money: definitely one hundred percent valur for money Hair Softness: super soft Comfortable to wear: very comfy definitely love it True to length: one hundred percent Easy to wear: very easy and straoghtforward to wear
顏色: 彩色
Author: n***m
Date:
Review: Good quality, true to size , beautiful. I got so many compliments wearing this wig. It’s very comfortable. Highly recommended
顏色: 彩色
Author: t***3
Date:
Review: Easy to wear: comfortable to wear, true to lengs,hair softness and value for money
顏色: S27A
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.