Author: C***7
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: nothing like the picture
顏色: 黑色
Price: HK$200.11
Original Price: HK$215.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 65 g |
| 長度 | 13 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2411070686688811 |
Author: C***7
Date:
Review: nothing like the picture
顏色: 黑色
Author: a***3
Date:
Review: Rapport qualité-prix: excellent Confortable à porter: correct Douceur du cheveu: très bon Fidèle à la taille: excellent
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.