Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's a hair that generat the true beauty of a woman
顏色: SNatural
Price: HK$274.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| 淨重 | 61 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2303280614482528 |
Author: k***3
Date:
Review: it's a hair that generat the true beauty of a woman
顏色: SNatural
Author: k***r
Date:
Review: good it’s awesome i love it
顏色: 黑色
Author: s***t
Date:
Review: Hahahahah such a wonderful wig( I’m so happy with this lil wig)
顏色: 黑色
Author: m***j
Date:
Review: very beautiful
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.