Author: j***n
Date:
Review: am oveoverwhelmed by this wig it's real natural hair I wear it while I grow my hair in cornraws
顏色: S1
Price: HK$192.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 80 g |
| 長度 | 7.62 cm |
| 頭圍 | 54.61 cm |
| SKU | sb2202273432611135 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 4960898 people said the quality is very good!
Author: j***n
Date:
Review: am oveoverwhelmed by this wig it's real natural hair I wear it while I grow my hair in cornraws
顏色: S1
Author: s***y
Date:
Review: This wig is very comfortable, the texture is soft, warm effect is also great, it’s just right, really a perfect shopping experience, I really like!
顏色: S1
Author: 2***4
Date:
Review: Value for money: Yes Hair Softness: Very Soft Easy to wear: Yes True to length: Yea Comfortable to wear: very comfortable to wear🔥
顏色: S1
Author: e***b
Date:
Review: bought it for my mom, and she loves it
顏色: S4
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.