Author: r***2
Date:
Review: Comfortable to wear: nice quality I order again i love the quality I order again iI'm regular order when my wig I love the wig
顏色: SNATURAL/99J
Price: HK$374.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNATURAL/99J |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 15.2 cm |
| 頭圍 | 54.61 cm |
| SKU | sb2207191163793149 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6997964 people said the quality is very good!
Author: r***2
Date:
Review: Comfortable to wear: nice quality I order again i love the quality I order again iI'm regular order when my wig I love the wig
顏色: SNATURAL/99J
Author: m***6
Date:
Review: cute
顏色: SNATURAL/99J
Author: 9***4
Date:
Review: Comfortable to wear: l like it ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: SNATURAL/99J
Author: f***n
Date:
Review: Value for money: very pretty. Soft hair.
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.