Author: s***g
Date:
Review: It's so beautiful. I really love it
顏色: SNatural
Price: HK$374.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1B |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 103 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 22.5 cm |
| SKU | sb2308172509158585 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3952738 people said the quality is very good!
Author: s***g
Date:
Review: It's so beautiful. I really love it
顏色: SNatural
Author: l***r
Date:
Review: Comfortable to wear: "I am absolutely thrilled with my recent order from Shein! The items arrived quickly and were exactly as described.The quality exceeded my expectations and I love the styles and colors I chose.The prices were unbeatable,l feel like I got a great value for my money. The packaging was also impressive, everything was carefully wrapped to prevent damage during shipping.Overall I'm so happy with my purchase and can't wait to order from Shein again!5 stars Wand highly recommended!"
顏色: SNatural
Author: 1***9
Date:
Review: Ver beautiful, I love it and will order for more Comfortable to wear: good
顏色: SNatural
Author: p***3
Date:
Review: I love this wig its so beautiful
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.