Author: m***2
Date:
Review: lovely 😍 👌 👍 🥰 ☺️ 😙 😍 👌 👍 🥰 ☺️
顏色: Natural Black
Price: HK$335.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bob Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 112 g |
| 長度 | 25.4 cm |
| 頭圍 | 54.61 cm |
| SKU | sb2410301785648991 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3071842 people said the quality is very good!
Author: m***2
Date:
Review: lovely 😍 👌 👍 🥰 ☺️ 😙 😍 👌 👍 🥰 ☺️
顏色: Natural Black
Author: h***t
Date:
Review: Like this 🤍
顏色: Natural Black
Author: a***3
Date:
Review: gostei 💓 veio o tamanho q pedi 10 inch paguei 215 reais veio com 2 cap cabelo liso fino bom confortavel pra dia dia . veio na caixa bem embalada parabens ao vendedor👏👏👏 curta meu comentario por favor 😁
顏色: Natural Black
Author: g***e
Date:
Review: Relación calidad-precio: muy buena Suavidad del Pelo: bueno Cómodo de llevar: si Fiel a la Longitud : si Fácil de llevar: si
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.