Author: l***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: good Hair Softness: 100% Easy to wear: yes
顏色: S1
Price: HK$218.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 80 g |
| 長度 | 12.7 cm |
| 頭圍 | 54.61 cm |
| SKU | sb2302288427888183 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 8329404 people said the quality is very good!
Author: l***o
Date:
Review: Value for money: good Hair Softness: 100% Easy to wear: yes
顏色: S1
Author: s***7
Date:
Review: value for money , true to lengthb and easy to wear
顏色: S1
Author: n***7
Date:
Review: my sister loves her wig and it looks good on her
顏色: 黑色
Author: a***0
Date:
Review: Muy linda me gusto mucho
顏色: S1
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.