Author: A***e
Date:
Review: Fantastic human hair I recommend people to buy it I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: S4
Price: HK$324.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1B |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Bleach |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 56 g |
| 頭圍 | 54.7 cm |
| 長度 | 5.08 cm |
| SKU | sb260521142790449498832 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 8213563 people said the quality is very good!
Author: A***e
Date:
Review: Fantastic human hair I recommend people to buy it I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it. I love it.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: S4
Author: j***9
Date:
Review: Excellent
顏色: S4
Author: H***A
Date:
Review: Beautiful wig Value for money: 100% human hair
顏色: S4
Author: K***f
Date:
Review: Comfortable to wear: comfortable yes but not how i expected it to be like
顏色: S4
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.