Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality product Tru to size
顏色: 黑色
Price: HK$200.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 70 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 55-60 cm |
| SKU | sb2409043813325349 |
Author: c***a
Date:
Review: Good quality product Tru to size
顏色: 黑色
Author: s***i
Date:
Review: its so soft doesn't tangle and easy to style
顏色: 黑色
Author: 9***6
Date:
Review: Hair Softness: bellísima mi sobrina toda una diosa ❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Author: l***1
Date:
Review: Looks absolutely stunning on.
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.